Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » WaŻne
  •  » NIE ZMIENIAC HASLA NA SERWER!!!~

#1 2009-01-22 10:48:58

krzaq

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 45
Punktów :   

NIE ZMIENIAC HASLA NA SERWER!!!~

[b]Mowie wam poraz kolejny i do tych co nie wiedza!!! Macie zakaz zmieniania oraz usuwania hasla z serwera ProstoTeam!Do tych co maja adma i beda mieli!! Kolejny raz musze przepraszac i potwierdzac regulamin przez to ze ktos zmienil haslo!!! Ludzie!!! Powiedzialem!!! macie nie zmieniac hasla oraz go usuwac!!! Jezeli to sie powtorzy zablokuja serwer!Bo po raz 2gi blokuja przez wlasnie zdjecie hasla!! A ja wam odbiore ADMINA!!! Ostrzegam. Tresc e-mail'a/b]


Informacja o blokadzie serwera [21-01-2009 18:19]   [SKASUJ]
Twój serwer został zablokowany, ponieważ nie posiadał ustawionego hasła dostępu. Dla serwerów prywatnych nie wolno zdejmować hasła.

Jeżeli chcesz aby serwer został odblokowany prześlij na adres support@pukawka.pl informację o tym, że zapoznałeś się z regulaminem i zapewnienie, że więcej go nie złamiesz.

W treści maila wpisz:

    * id serwera
    * login konta


Administracja

Offline

 

#2 2009-01-22 12:28:19

Stayman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: NIE ZMIENIAC HASLA NA SERWER!!!~

kurwa kto zdjol haslo !! przyznawac sie !!!!!

Offline

 

#3 2009-01-22 18:35:39

krzaq

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 45
Punktów :   

Re: NIE ZMIENIAC HASLA NA SERWER!!!~

ja wam mowie. ale jeszcze raz ja nie zawaham sie wam adma zabrac bo przez takie cos moga serwer zablokowac i do kogo beda pretensje?? oczywiscie do... MNIE:] ze ja zepsulem serwer i bo nie dziala przeze mnie... wiec tyle mam z wazniejszego info do was... jak narazie..

Offline

 
  • Index
  •  » WaŻne
  •  » NIE ZMIENIAC HASLA NA SERWER!!!~

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polscyfanatycy.pun.pl www.avatar-her-elemente.pun.pl www.speedrower.pun.pl www.kiepscy.pun.pl www.mfdex.pun.pl